Afgelopen zaterdag zijn een aantal van onze leden afgereisd naar Eibergen. Hier vond het jubileumtoernooi plaats van TTV Eibergen vanwege hun 45 jarig bestaan. Op dit toernooi waren teams uit heel Europa afgereisd waaronder verschillende verenigingen uit Zweden en Zwitserland. Jeroen van den Berg en Arjan Jongeneel kwamen uit in de heren 600kg. In de Jeugd 560kg deden Nathan Jongeneel, Daniel Jongeneel, Gijs Stout en Thomas van Essen bij de Berketrekkers uit België mee. Er werden zeer mooie potten in beide klasse getrokken. En de 600kg haalde zelfs nog een vijfde plaats in de poule ondanks dat het een zeer jonge ploeg was. Tevens Kwam Arjan Jongeneel nog als wissel te pas in de heren 680kg bij Lagerweij.

Het was al met al een zeer mooie internationale ervaring en voor sommige van onze jeugdleden zelfs de eerste.

We willen TTV Eibergen bedanken voor het organiseren van dit toernooi.