Zaterdag was onze eerste zomer competitieavond van gewest West van dit jaar. Deze wedstrijd werd georganiseerd door onze bevriende vereniging de Groene Oase. Nadat we gewogen hadden gingen we van start in de heren 680kg en in de 6talen met een combi-jeugd. De teams waren zeer aan elkaar gewaagd op deze koude voorjaarsavond. Dit gaf zeer mooie trekbeurten. De 680kg ging goed van start en wist de nodige punten binnen te halen maar kwam aan het einde van de avond nog wat kracht te kort. Daardoor behaalden we uiteindelijk een mooie en verdienstelijke 5 de plaats.

Tevens deden we ook mee met een combi in de 6tallen Hier werden ook mooie poten getrokken en wisten ook de nodige weerstand te bieden. Toch kwamen we uiteindelijk te veel ervaring en kracht te kort. Maar dit was weer een mooie ervaring voor onze jeugdleden en we behaalden uiteindelijk een 11 de plaats. Boven alles een zeer gezellige, geslaagde avond.

Op naar de 2 de competitie avond. Deze avond zal georganiseerd worden door de Veenseboys uit Veenendaal

 680kg